google-site-verification=AxdkIJBd6HarCjQVTraGAB48_7GejuCut34m7kDTtcU

PurPur Fleur Forever ziedi  ir dzīvi dabīgie smaržīgie ziedi , kas audzēti Ekvadorā.  Speciālās apstrādes rezultātā dabīga sula tiem tiek aizvietota ar īpašu šķīdumu uz dabīgas eļļas un glicerīna bāzes , kas aizkavē novēcošanas procesus un bloķe fotozintēzi kas arī ļauj saglabāt dzīvus ziedus dabīgajā izskatā ilgāk nekā gadu (līdz pat 3-5 gadiem)

PurPur Fleur ziedu priekšrocības:
•    ekoloģiskums – ir cilvēkiem, dzīvniekiem un videi nekaitīgi (Veidotas ar domu tieši saglabāt dzīvus ziedus ilgāk nekaitīgi bērniem un dzīvniekiem. Tādējādi arī minimizējot islaicīgu dzīvu ziedu izmantošanu, lai tie pēc iespējas vairāk zied dabā un priecē mūs ārā vai arī spaciā lizētos ziedu podos)

•    nav nepieciešama regulāra kopšana – mūsu rozes un citi ziedi nav nepieciešams aplaistīt, tiem nav nepieciešama gaisma

 •    skaistums, dabiskums, iespaidīgums. 

Ziedu kastes ir - modes tendence un praktiska gaumīga dāvana. Tā ir perfekta interjera sastavdaļa, jo ziedi ir dzīvi dabīgi savukārt priecē daudz daudz ilgāk.

Veidojam arī interjera kompozīcijas skaistumkopšanas saloniem, restorāniem, birojam, viesnīcu recepcijām , ofisiem , dažādiem foto projektiem un organizācijām . 

Atšķirībā no parastiem ziedu pušķiem, kam iekšā ir parastie dzīvi svaigi griezti ziedi un rozes, mūsu kompozīcijas iekšā ir speciāli apstrādāti dzīvi dabīgie stabilizētie ziedi un rozes, kas priecēs savu īpašnieci līdz pat 3-5 gadiem.

Uzdavināt PurPur Fleur ziedu kasti nozīmē uzdāvināt emocijas uz ilgāku laiku .
Ziedi un ziedu pušķi ir kas vairāk kā tikai skaista dāvana. Tās ir emocijas – prieks, dzīvīgums, sirsnība, veids, kā izrādīt mīlestību un pateicību. Bet prieks par skaistām rozēm un citiem ziediem ir īss. Tās ātri novīst un zaudē savu estētiskumu. Bet vai zināji, ka ir tādi dzīvie ziedi, kas nevīst vairāk kā gadu, pat 3 - 5 gadus? Tieši tādi ir "PurPur Fleur" ziedi un ziedu kompozīcijas!